Запись

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР «Boteon»


Навчальний центр "Boteon Education" запрошує дітей та дорослих отримати професію майбутнього! Наші центри представлені партнерами-франчайзі, філіями та представництвами в 6 містах України, а також навчальними центрами в Росії та Ізраїлі. Наша навчальна програма завжди відповідає найактуальнішим напрямками IT і Hi-Tech індустрії, а кількість випускників за чотири роки роботи перевищило декілька тисяч чоловік. Попит на наших випускників зростає з кожним днем ​​– ми даємо не просто IТ-освіту, ми формуємо інженерний спосіб мислення з глибоким розумінням фізичних і логічних процесів сучасної електронної та комп'ютерної техніки.

Наша програма


Програма спрямована на розвиток у дітей логічного мислення, навичок програмування і конструювання. Викладання учням базових курсів з інформатики, схемотехніки і роботи з інформацією сприяє формуванню інженерного способу мислення, набуттю навичок для найбільш популярних, перспективних і добре оплачуваних професій, таких як програміст, розробник систем автоматизації та робототехніки, інженер конструктор тощо. Безумовно, потреба в фахівцях у галузі робототехніки щороку зростає, а ринок робототехніки є одним з найбільш стрімко зростаючих. Навчальний курс "Boteon Education" розрахований на навчання дітей від 8 років. Він складається з чотирьох навчальних пакетів, відповідних чотирьом рівням складності, які продовжують один одного.
Кожен з рівнів є окремим самостійним навчальним курсом. Навчальний процес супроводжується здачею тестів після кожного уроку, підведенням підсумків і роботою над помилками кожні 4 заняття, зрізами знань кожну чверть – 8 уроків, півріччя – 16 уроків, і фінальними тестами наприкінці навчального року.
Дані курси можна успішно чергувати один з одним і працювати з віковими категоріями від 7-ми до 16 років. Розроблені адаптовані курси з 1 по 3 рівень для студентів і випускників.

1-й рівень «Фізика і техніка» (Physics & Technics) (32 заняття)

Курс розроблений для дітей від 7-ми років і включає в себе базові поняття з основних розділів фізики та електроніки. Структура уроку включає теорію і практику зі створення фізичної системи та візуалізацію-експеримент. Набір-конструктор дозволяє реалізувати найпростіші, але наочні фізичні експерименти. Даний курс дозволяє дітям молодшого віку вивчити, зрозуміти природу і побачити основоположні фізичні процеси і явища, з якими вони щоденно стикаються в житті, а також не одноразово зустрінуться, проектуючи і збираючи роботів. Діти познайомляться з платформою Arduino, дізнаються, на яких фізичних принципах побудована більшість електронних датчиків, познайомляться із середовищем візуального програмування Scratch for Arduino, що дозволить їм перейти до глибшого вивчення курсу робототехніки на наступному рівні.

2-й рівень: Основи робототехніки «Розумний дім. ІОТ» (Smart Devices & Smart house. IOT) (32 заняття)

Даний курс розроблений для дітей 9-13 років. Цей курс розкриває поняття – «Автоматична система», «Розумний дім», «Сервісна робототехніка», «Інтернет оф Сінгс», «Біг Дейта» (обробка, аналіз та візуалізація даних). В курсі вивчається програмування графічними мовами Scratch, Ardublock, текстовою С++, App Inventor – середовище візуальної розробки android-додатків, розробки Web додатку для ІОТ. Діти вивчають основну елементну базу сучасної робототехніки: пристрою збору, обробки та виводу інформації, виконавчі пристрої, пристрої бездротової передачі інформації. Слухачі зберуть міні-робота в 3х принципово різних версіях в т. ч. мобільного робота-балансира, проведуть битву роботів. З допомогою конструктора «Розумний дім» розроблять і запрограмують безліч пристроїв для розумного дому та інтернету речей. Успішно засвоївши даний курс, можна сміливо перейти до вивчення сервісної робототехніки – Рівень 3.

3-й рівень: Сервісна робототехніка «Мобільні роботи. Виробництво майбутнього» (Service & Mobile Robotics) (32 заняття)

Курс розрахований на дітей 11-15 років. Навчання проходить на макеті виробничої дільниці майбутнього, насиченого датчиками і виконавчими механізмами, підключеної до інтернету, з маніпулятором, мобільною гусеничною платформою, виробничою лінією. Базова комплектація дозволяє керувати виробництвом з ПК чи мобільного пристрою. Також запустити виробничі процеси в автоматичному режимі, виконуючи виробничі операції, збираючи інформацію. Програмуючи даний макет, учень засвоює основи мобільної робототехніки, динаміку роботів, що рухаються, способи орієнтації в просторі, побудови карти місцевості, групової взаємодії мобільних роботів, бездротову передачу інформації, адаптивний рух, методи обробки даних, створення мобільних додатків, додатків для ІОТ.

4-й рівень: «Промислова робототехніка і автоматика» (Manufacturing Robotics & Automatics) (32 заняття)

Курс розрахований на дітей 13-16 років. Навчання проходить на макеті промислового маніпулятора, що має 6 ступенів свободи. У маніпуляторі використовуються цифрові сервоприводи і весь набір вивчених раніше датчиків. Даний курс знайомить слухача з промисловою робототехнікою, надає основні поняття і визначення теоретичної механіки, описується рух точки, задаються закони, визначаються основні характеристики руху - положення, швидкість і прискорення, вирішуються пряма і зворотна задачі кінематики точки. Розглядаються структурні компоненти механізмів - поняття ланки і кінематичної пари, кінематичного ланцюга, їх класифікація. Розкрито структуру маніпулятора, ступеня рухливості механізму. Розглядається інструментальний програмний комплекс промислової автоматизації CodeSys, а зокрема спрощене і адаптоване під Arduino середовище розробки FLProg.

Бліц-курс: 3D моделювання та друк «3D друк в кожен будинок» (12 занять)

Курс розрахований на дітей від 10 років. Цей курс дозволяє учням швидко освоїти основи 3Д моделювання в онлайн повнофункціональному редакторі, навчитися самостійно збирати принтер і налаштовувати його, роздрукувати перші 3Д моделі. Особливістю курсу є можливість зібрати і випробувати свій власний 3Д лазерний сканер. Пройшовши даний курс учень зможе самостійно проектувати і друкувати деталі, навчиться самостійно налаштовувати і збирати принтер, проектувати і моделювати власні 3D моделі, а також зможе самостійно продовжити вивчення 3Д моделювання і друку.

Бліц-курс: Біомедична електроніка «Біомеханічні системи» (12 занять)

Курс розрахований на слухачів від 9 років. Одна з основних тенденцій сучасної біомедицини полягає в широкому використанні технічних засобів збору та аналізу даних про роботу як окремих органів і систем, так і всього організму цілком. На даному курсі слухачі дізнаються про будову і функціонування людських органів (серця, легенів, головного мозку, очей, скелетних м'язів) і систем (дихальної системи, центральної нервової системи, терморегуляції). Реєстрація та візуалізація біометричних параметрів здійснюється приладами, які слухачі самостійно створюють з елементів спеціального конструктора. Діти зможуть зібрати прототипи приладів: електрокардіограф, електроенцефалограф, електроміограф, поліграф - детектор брехні і в ігровій формі на собі випробувати їх у дії. Також спробують силою думки керувати різними виконавчими пристроями.

Дані курси можна успішно чергувати один з одним. Заняття проходять в групах до 10 осіб. Частота занять - 1 раз в тиждень.

Рекомендований розклад занять


Розклад занять НЦ «Ботеон» Пн Вт Ср Чт Пт Сбб Вскр
Безкоштовний пробний урок - мастер-клас 9:00-10:00
групи до 10 років 10:00-11:45 10:00-11:45
групи до 12 років 12:00-13:45 12:00-13:45
групи до 12 років 14:00-15:45 14:00-15:45 14:00-15:45 14:00-15:45 14:00-15:45 14:00-15:45 14:00-15:45
групи до 14 років (2й, 3й рік, факультатив) 16:00-17:45 16:00-17:45 16:00-17:45 16:00-17:45 16:00-17:45 16:00-17:45 16:00-17:45
групи до 16 років (2й, 3й рік, факультатив) 18:00-19:45 18:00-19:45 18:00-19:45 18:00-19:45 18:00-19:45 18:00-19:45 18:00-19:45

*Тривалість - 1 година. 45 хв (+ 10 дод.хв.).

Протягом навчального року двічі проводиться конкурс Boteon Robotics Challenge. В рамках конкурсу дитина проходить шлях від ідеї до готового виробу з можливістю впровадити (продати) його. Проведення конкурсу є найбільш ефективним способом закріпити знання, навчити дитину креативно мислити і мобілізувати інтелектуальні ресурси в умовах здорової конкуренції, застосовувати набуті навички та реалізовувати свої мрії.

За підсумками чверті, півріччя, навчального року передбачено контрольне тестування засвоєних знань.

Обладнання

Для кожного рівня навчання ми розробили простий і функціональний конструктор, що дозволяє збирати цікаві вироби для більш комфортної роботи з елементами робототехнічних наборів. Особливістю конструктора є абсолютна простота і наочність при складанні без єдиного додаткового інструменту або кріплення - ніяких викруток і болтів з гайками. Матеріал конструктора абсолютно нешкідливий і нетоксичний.

Завдяки використанню власних конструкцій ми більш гнучко і різноманітно використовуємо програмно-апаратні засоби. Маємо можливість застосовувати виконавчі пристрої, пристрої введення-виведення, а також пристрої збору інформації в найрізноманітніших комбінаціях - ми працюємо за принципом Вчися-Створюй-Застосовуй (Learn Build Apply).

Набори-конструктори для навчання складаються з модульних елементів і розроблено таким чином, що елементна база наборів початкових рівнів доповнюється компонентами і еволюціонує в проект вищого рівня. В ході вивчення дисципліни базова комплектація може доповнюватися новими елементами, тим самим розширюючи функціонал макета. На їх основі можна розробити повноцінних автономних роботів, які виконують найрізноманітніші дії.

Навчально-методичні матеріали "Boteon Education"

Для ефективної роботи навчального центру розроблені і впроваджені навчальні посібники на кожен рівень навчання, в кожному посібнику є розділ довідник - це додаткова інформація для викладача і слухачів, для кожного рівня передбачено учнівський зошит з тестами для перевірки знань. Всі матеріали пройшли практичну перевірку в наших навчальних центрах, викладені в доступній для дітей формі, але в той же час містять академічну, фундаментальну інформацію. Процес роботи над навчально-методичними матеріалами не зупиняється, матеріали оновлюються кожні півроку.

  • посібник з психології та педагогіки для викладачів;
  • навчальний посібник з уроками з кожного курсу;
  • "Довідник робототехніка" для поглибленого вивчення матеріалу;
  • робочий зошит з тестами для учнів;
  • посібник з проведення майстер-класу та відкритого уроку;
  • система перевірки знань і підвищення кваліфікації для викладачів;
  • проведення конкурсів та змагань серед слухачів навчальних центрів «Boteon Education».

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В НАВЧАЛЬНИХ ЦЕНТРАХ «BOTEON EDUCATION»


1. Навчальний процес включає в себе методики, які розвивають в дітях уміння працювати в команді, вміння проявити себе і бути лідером, вміння визначити свої слабкі і сильні сторони і, звичайно ж, вивчення спеціальних технічних дисциплін.

2. Наша програма дозволить підвищити успішність дитини в школі. Використання нашої методики навчання дозволить істотно поліпшити знання в таких дисциплінах як математика, фізика, інформатика, технологія, кібернетика і відповідних їм сучасних прикладних галузях, таких як Big Data, Internet of Things, Service Robotics, криптографія, системи зв'язку та ін.

3. Ми використовуємо унікальні конструктори власної розробки. Вони інтуїтивно зрозумілі дітям, прості у використанні і головне - матеріал конструктора нетоксичний, екологічно чистий, безпечний для дітей.

4. Головною нашою особливістю є навчання на РЕАЛЬНИХ роботах.

5. Ваша дитина зможе створити свій власний унікальний проект і продавати його, чим зможе чесно заробляти вже в ранньому віці.

6. У нас існує гнучка система знижок і акцій.

7. Система оплати послуг навчального центру максимально зручна для Вас. Оплата здійснюється безготівковим способом з будь-якого платіжного терміналу ПриватБанку в будь-який час доби без додаткових комісій.

8. Можливість вибору зручного часу для занять як у вихідні дні, так і будні після школи.

9. Чисельність слухачів в групах (10 чол) дозволяє приділити належну увагу кожній дитині. Всі діти активно задіяні в процесі навчання, ніхто не залишиться «глядачем» на занятті.

10. Викладачі навчальних центрів - професіонали своєї справи, які мають значний досвід роботи, не стоять на місці і постійно підвищують кваліфікацію, як в технічній так і педагогічній областях.

11. Командна участь дітей в конкурсах проектів і змаганнях з робототехніки.

12. 12. Постійний контакт адміністрації навчального центру з батьками. Ви завжди будете в курсі успіхів Вашого юного роботобудівельника.

13. У навчальному центрі діти мають можливість активно відпочивати між уроками, використовуючи сучасні гаджети: окуляри віртуальної реальності, катання на гіроборді, велогенераторів електроенергії, інтерактивний тир, інтерактивний танцпол, постріляти з електромагнітної гармати і ін.

14. Можливість участі в міжнародних конференціях, виставках в сфері Hi-Tech в різних містах України та за її межами.

15. Можливість цікаво відпочити в канікулярний період на літній і зимовій школі робототехніки. Поїздки груп дітей для тематичного відпочинку на базі відпочинку в межах області, в Карпати, на морське узбережжя і навіть в Ізраїль.


Наша Команда

Image

Резниченко Алексей Георгиевич

Засновник і керівник Центра робототехніки «Boteon».
Image

Клюй Ярослав Миколаєвич

Адміністратор навчальних центрів «Boteon» в м. Киев
Image

Гармаш Данил Васильович

Провідний викладач Центра робототехніки «Boteon»
Image

Барибін Роман Олексійович

Керівник конструкторського бюро компанії «Boteon»
Image

Лобач Олег
Валерійович

Інженер-технік конструкторського бюро «Boteon»
Image

Мягков
Вячеслав

Провідний викладач Центра робототехники «Boteon»
Image

Белый Анатолий

Администратор Центра робототехники «Boteon»

В 2009 году закончил Харьковскую национальную академию городского хозяйства (сейчас Харьковский национальный университет городского хозяйства им. А.Н. Бекетова). Специалист по теплогазоснабжению и вентиляции. В 2015 году закончил Харьковский региональный институт государственного управления Национальной академии государственного управления при Президенте Украины. Получил квалификацию магистра государственного управления В 2014 году проходил стажировку в Германии (Берлин, Марбург). Изучал опыт местного самоуправления в демократических странах. Имеет опыт государственной службы, в том числе и на руководящих должностях. Отмечен наградами за плодотворную и творческую работу. В Центре робототехники «Boteon» занимает должность главного администратора. Координирует работу учебных центров компании «BOTEON» по всей Украине.

Image

Волкова Мария Александровна

Ведущий преподаватель Центра робототехники «Boteon»

Студентка Харьковского национального университета радиоэлектроники направления АКИТ с 2013 года. За время обучения неоднократно становилась победителем олимпиад и студенческих конкурсов:  Диплом за 1 место во II туре Всеукраинского конкурса студенческих научных работ 2014/2015 в области «Радиотехника»;  Диплом за 1 место в рамках Международного молодежного форума «Радиоэлектроника и молодежь в XXI в.» 2014 г.;  Грамота участника смотра-конкурса студенческих работ на конференцию «Актуальные проблемы физики и их информационное обеспечение» 2014 г.;  Грамота за 4 место в Международных соревнованиях WordSkills по квалификации «Робототехника»;  Диплом за III место в олимпиаде Programming Mobile Robots (PMR 2016);  1 место во II этапе Всеукраинской студенческой олимпиады по направлению «Радиоэлектронные аппараты». Имеет многочисленные публикации в профильных научных журналах Украины и апробации на международных научных конференциях. Работы Волковой неоднократно становились участниками выставок:  Третий международный бизнес-форум «Украина 2016 Стратегическое видение вызовы и возможности» 07.04.2016. в Premier Palace Hotel Kharkiv;  Диплом за 1 место в отраслевой выставке «Современные тенденции расчета научно обоснованных норм труда в радиоприборостроении»;  Конференция PMCon # 3 - Conference for PMs by Dev-Pro.net - 11 июня, в Premier Palace Hotel Kharkiv. В Центре робототехники «BOTEON» работает преподавателем. Принимает активное участие в организации и проведении конкурсов, выставок и презентаций компании. Активно проводит мастер-классы по робототехнике в разных городах Украины.

Image

Олешко Олексій Миколайович

Методист Центру робототехніки «Boteon»

У 2000 році закінчив Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка, фізико-математичний факультет, спеціальність «Педагогіка та методика середньої освіти, математика та фізика, отримав кваліфікацію «Вчитель математики та фізики». У 2006 році здобув другу повну вищу освіту у Національній академії державного управління при Президентові України, Харківський регіональний інститут (ХарРІ НАДУ) та отримав кваліфікацію «Магістр державного управління». У 2015 році успішно закінчив аспірантуру ХарРІ НАДУ. Тема дисертаційного дослідження: «Управління конфліктами інтересів у професійній діяльності державних службовців». Має 5 публікацій в українських та закордонних наукових фахових виданнях в галузі науки державне управління. Бере постійну участь в українських та міжнародних науково-практичних конференціях та має порядку 15-ти апробацій наукових досліджень. Педагогічною діяльністю займається з 1999 року. Має досвід викладання у загальноосвітніх школах, ВУЗах, курсах підвищення кваліфікації і т.п. Займався розробкою та проведенням тренінгів, навчальних курсів різного спрямування та іншою методичною роботою. Працював координатором центру дитячого розвитку. Має 7-річний досвід державної служби, в тому числі і на керівних посадах. Працював на посаді директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У Центрі робототехніки «Boteon» займається методичною роботою, зокрема, розробкою посібників з педагогіки та педагогічної майстерності. Здійснює підбір кандидатів на посади викладачів, а також проводить навчання щодо підвищення рівня їх педагогічних компетенцій.

Image

Воропай Руслан Владимирович

Старший преподаватель-методист Центра робототехники «Boteon»

Полное высшее образование получил в Национальном аэрокосмическом университете им. Н.Е. Жуковского «Харьковский авиационный институт» на кафедре «Робототехнических систем и комплексов» (2003-2009 г.). В 2012 году закончил аспирантуру по специальности «процессы физико-технической обработки». Работал ассистентом на кафедре «Теоретической механики, машиноведения и роботомеханических систем» Национального аэрокосмического университета им. Н.Е. Жуковского «Харьковский авиационный институт» (2012-2015 г.). Имеет 5 публикаций в профильных украинских научных изданиях в отрасли электроники и машиностроения. Принимал участие в многочисленных международных научных конференциях. Занимается изобретательской деятельностью. Имеет авторские права на компьютерную программу «Расчет последовательности поступления импульсов открытия дозирующих клапанов, для обеспечения создания смеси газов заданного процентного состава». Свидетельство о регистрации авторского права на произведение №36416 Украины, Гос. департамент интеллектуальной собственности 2011 г. Имеет опыт работы инженера-электронщика ремонтного производства, ООО «Каменский машиностроительный завод» (2015-2016 г.). В Центре робототехники «BOTEON» работает на должности старшего преподавателя-методиста. Занимается учебно-методической работой, в частности, разработкой учебных пособий. Осуществляет работу по подбору кандидатов на должности преподавателей, а также проводит их обучение и повышение квалификации. Занимается организацией и проведением конкурсов, презентаций, выставок компании. Активно работает над совершенствованием материально-технической составляющей учебного процесса.

Фотогалерея

ОТЗЫВЫ О нас

Наші учбові центри

Карта«Boteon Education»