מרכז ההדרכה ״בוטאון״


מרכז ההדרכה בוטאון מזמין את הילדים ונערים לרכוש מקצוע העתיד! מרכזים שלנו המייוצגים על ידי זכיינים, סניפים ומשרדי נציגוות נמצאים ב-6 ערים באוקראינה וגם כן ברוסיה וישראל. תוכנית הלמודים תמיד מותאמת לתחומים המודרניים של IT ותעשיית היי טק, ומספר של הבוגרי התוכנות עלה על כמה אלפים בארבעה שנים האחרונות. הביקוש לבוגרים שלנו גודל כל שנה, אנו לא רק נותנים השכלה IT אלא מקנים צורת מחשבה הנדסי והבנה של תהליכי פיזיקה ולוגיקה של ציוד מחשבים ואלקטרוניקה.

זכיינות מרכז הדרכה ״בוטאון״


אנו מציעים מוצר איכותי ותווך רחב של 4 רמות לימוד המיוחדים באידאולוגיה Learn Build Apply. בלהתבסס במדעים יסודיים כמו פיזיקה, מכניקה, אלקטרוניקה ותכנות אנו מכניסים בקורס יישומים תעשייתיים מודרים כמו Big Data, IoT, Service Robotics, קריפטוגרפיה, מערכות צפינה, עברת נתונים אלחוטי וכד.

ההצעה שלנו מאופיינת כבעלת עלות נמוכה ופוליטיקה של שיתוף פעולה גמיש. זה מאפשר לזכיינים שלנו להיות משתלמים תוך פחות מ5 חודשים.

תחרות בשלב זה נמוכה מאפשרת לגייס בקלות קבוצות למידה ולהתחיל תוך חודש אחד בלבד. אנו מציעים מוצר מקורי מבוסס רק על פיתוח וטכניקות שליו. בלנתח את הניסיון של יישום הקורס ברוסיה אוקראינה וישראל אנו תמיד מוסיפים לתכנית לימודים שלנו חדשותיות טכניות מעניינות העוזרות לתלמידים שלנו להישאר בשיא הטכנולוגיה בעולם.

התכנית שלנו


התכנית שלנו מכוונת לפיתוח חשיבה לוגית, מיומנות בתכנות ותכנון. לימוד ילדים קורסים בסיסיים במדעי המחשב, תכנון מעגלים ועבודה עם מידע תורמת לצורת מחשבה הנדסית, רכישת מיומנות במקצועות מבוקשים ומשתלמים כגון מתכנת, מפתח אוטומציה ורובוטיקה. כמובן, דרישה במומחים בתחום רובוטיקה גודל כל שנה, ושוק הרובוטיקה בין הצומחים ביותר. תכנית לימודה ״Boteon Education” פותחה עבור ילדים מגיל 8 והיא כוללת ארבעה חבילות לימוד בארבעה רמות קושי שנות וממשיכות אחת את השנייה

כל רמה מהווה תכנית לימוד נפרדת. תהליך ההדרכה כולל בחנים לאחר כל שעיור וסיכום עם עבודה על טעויות כל ארבעה שיעורים. בנוסף יש מבחנים כל 8 שיעורים וסתום שנת לימוד.

אפשר ללא בעיה לשלב בין הקורסים ולעבוד עם קבוצות ילדים בגילים מ-7 עד 16.

רמה 0. פיזיקה ורובוטיקה מעניינת

הקורס מיועד לילדים בגיל 8 וכולל מושגי יסוד של תורת הפיזיקה. בקורס זה מבנה השיעור כולל תיאוריה, תרגול מעשי המתבטא בבניית מערכת פיזית המייצגת ניסוי במודל שנוצר. ערכות הנדסיות ״Boteon Education PhysTech Junior״ ו-״Boteon Education PhysTech Profi״ מאפשרות ליישם ניסוים פשוטים אך בעלי המחשה מובנת. בערכה ישנו רב מודד של יחידות פיזיות בנוי על פלטפורמה Adruino. כלומר הקורס מאפשר תלמידים בגיל קטן ללמוד ולראות תהליכים פיזיים בסיסים שהם נפגשים בחיי היום יום וגם יפגשו במהלך תכנון והרכבת הרובוטים. הקורס מאפשר למידה על פלטפורמה Adruino ועברה לקורס רובוטיקה המבוסס על Adruino-״יסודות רובוטיקה ואוטומציה Arduino Pro1. בית החכם״

רמה 1. יסודות של רובוטיקה ואוטומציה Adruino Pro1

הקורס מיועד לילדים מגיל 10. במהלך הקורס תלמידים ילמדו תכנות בשפת Scratch (גרפיקה), שפת C++, חלקים בסיסיים בקשוחה של רובוטיקה מודרנית-התקנים לאיסוף ועיבוד נתונים, רכיבי פלט, התקני הרצה, והתקני עברת נתונים אל חוטיים. התלמיד יוכל להרכיב סכמה על פלטת שולחן או לחלופין לבנות רובות על בסיס מודל רובוט MC-1. הקורס מספר על מושגים ״Automatic system", "Smart house” "Service Robotics", "Internet of Things," "Big Data” הקורס מחולק לשתי מחציות בשנה ויכול להשתלב עם קורס רמה 0 או קורס הבאה-״ יסודות של רובוטיקה ואוטומציה Adruino Pro2 פּלַטפוֹרמָה ניידת״

ואוטומציה Adruino Pro2 רובוטיקה של רמה 2. יסודות

הקורס מיעוד לילדים מגיל 12. הלמידה מתמצאת על מודל רובות עם זחלים שיכול להתנייד וכולל בתוכו מערכת חיישנים לאינטראקציה עם הסביבה. ערכה הבסיסית מאפשרת שליטה על הרובוט ממחשב או מטלפון נייד. הרובות יכול גם לנוע לבד ולאסף מידע. תכנות של המודל עוזרת תלמידים לרכוש יסודות הרובוטיקה ניידת, דינמיקה של הנעת הרובוט, שיטות התמצאות בסביבה, בניית מפת הסיבה, אינטראקציה של רובוטים ניידים, עברת נתונים אלחוטית, הנעה אדפטיבית. התלמידים יכירו במלאו את שימוש במנועים חשמליים ומשובים של אנקודר.

רמה 3. עיצוב והדפסתה תלת מימד. הדפסת תלת מימד לכל בית.

הקורס מאפשר לתלמידים ללמוד במהירות יסודות של עיצוב תלת מימד בתכנת עיצוב באונליין, איך להרכיב ולהתקין מדפסת, ולהדפיס דגמים הראשונים. תכונה המיוחדת של הקורס זו אפשרות להרכיב ולנסות את סורק תלת מימד. בוגרי הקורס יוכלו לייצב, להדפיס חלקים להרכבה עצמית, לכוון את המדפסת ולהמשיך ללמוד עיצוב תלת מימד באופן עצמאי.

הצוות שלנו

курсы робототехники Boteon

אלקס רזניצ׳נקו

מייסד המרכז לרובוטיקה "בוטאון." אדם עליז וחברותי, המסוגל להביא אנשים יחד סביב רעיון ומטרה משותפת. במהלך שנים שהחברה קיימת, הוא אסף קבוצה של אנשי מקצוע, ותמיד עוקב אחרי הכשרה מתקדמת שלהם ומשפר את איכות השירות.

курсы робототехники Boteon

דיאנה סטרלץ

המורה המובילה וראש מרכז ההדרכה "בוטאון החינוך". יש לה שנים רבות של ניסיון בלימודי תכנות ורובוטיקה. משתתפת בפרויקטים בינלאומיים חינוכיים, מיישמת שיטות לימוד הטובות ביותר בקורס חינוך בוסטון. זכתה פעמים רבות בתחרויות בינלאומיות למדעים ויצירתיות טכנית של בני נוער.

курсы робототехники Boteon

מריה וולקובה

מנהלת של מרכז ההדרכה "חינוך בוטאון" - ילדה מקסימה עם חוש הומור. מפתחת באופן מקצועי בחברה "בוטאון". מנומסת וידידותית, תמיד תעזור לך, תיתן לך עצה בטלפון או במשרד שלנו. תמיד מסתדרת עם ההורים.

курсы робототехники Boteon

יורי קרלין

מומחה מוביל בכיוון של "מודלים 3D והדפסה". מראה על רמה גבוהה של הכנה. מחפס לעניין ולעורר את הילדים באופן פעיל.משתמש בשיטות וצורות הלמידה המשפיעה על רמת הידע של התלמידים.

курсы робототехники Boteon

ווצ׳סלב מיאגקוב

בן אדם אדיב. כמעט גיבור על לאומת הגיל שלו, מוצלח בהרבה דברים אך לא עוצר בזה. אהוב לשלב עבודה עם הראש ועבודה עם הידיים. מלמד את יסודי רובוטיקה ב״בוטאון״. המוטו שלו ״כשהגעת למטרה תנוח, תצבור תאוצה ותתקדם לגבהים חדשים.

курсы робототехники Boteon

ולנטין זפורוז׳סקיי

מומחה בתחום רובוטיקה ומערכות מחשב מתוחכמות. מתעסק בפיתוח מערכת עצבים אלקטרונית לרובוטים הנשלטים. משתף את הידע שלו במרכז הדרכה ״בוטאון״, אהוב ילדים ומסוגל להסביר תהליכים מסובכים לילדים בצורה מעניינת. אוהב מאוד את עבודתו.

גלריה

הערות לגבי ארה"ב

Application for training courses


Application for purchasing a franchise

0 level. Interesting physics and robotics

1 level. Fundamentals of of robotics and Automation Arduino L2

2 level. Fundamentals of of robotics and Automation Arduino L3

3 level. 3D modeling and printing

Application for call back

אנשי קשר

מרכזי הדרכה משלך:

Israel, Haifa

Abba Hillel Silver Street, 71, Hall: Hall "Beit Aba Hushi";
www.edu.boteon.com